Kontakt medarbejder

 
 
 
Lars Nikolajsen
CEO - Adm. direktør
Tlf. +45 88 82 70 30 / +45 69 14 89 90
 
 
 

 
Lars Nielsen
Salgschef Danmark / Instruktør
Tlf. +45 88 82 70 30 / +45 69 14 89 98
lan@nizeequipment.com / service@nizeequipment.com
www.nizeequipment.com

Salg af Mutoh, Rollover, Neschen, Seal, Gerber,
Caldera (RIP + Software) · Undervisning
 
 
 
Rasmus Boss
Salgschef Danmark, Norge, Finland
Tlf. +45 88 82 70 30 / +45 69 14 89 81
rasmus@nizeequipment.com
www.nizeequipment.com

Salg af swissQprint, bullmer, Cosign, Caldera
 
 
 
Lars Bomgren
Salgschef Sverige
Tlf. +46 (0)708-73 34 44
lasse@nizeequipment.com
www.nizeequipment.com

Salg af swissQprint, bullmer, Cosign, Caldera
 
 
 
 
 

Mette Meyer Thuesen
Servicekoordinator
Tlf. +45 88 82 70 30 / +45 69 14 89 94
mette@nizeequipment.com / service@nizeequipment.com
www.nizeequipment.com

Kundeservicechef

Michael Schuster Overgaard
Service tekniker
Tlf. +45 88 82 70 30 / +45 69 14 89 97
michael@nizeequipment.com / service@nizeequipment.com
www.nizeequipment.com

Installation · Teknisk support · Software (Amber og Caldera) · Undervisning · Optimering af printprocesser
 
 
Jesper Runge
Service tekniker
Tlf. +45 88 82 70 30 / +45 69 14 89 83
jesper@nizeequipment.com / service@nizeequipment.com
www.nizeequipment.com

Installation · Teknisk support
 
 
Poul Thuesen
Service tekniker
Tlf. +45 88 82 70 30 / +45 69 14 89 84
poul@nizeequipment.com / service@nizeequipment.com
www.nizeequipment.com

Installation · Teknisk support
 
 
Stine Melin
Grafisk Designer / Instruktør
Tlf.: +45 88 82 70 30 / +45 69 14 89 91
stine@nizeequipment.com / service@nizeequipment.com
www.nizeequipment.com

Salgssupport · servicesupport · Samples · Caldera (RIP + workflow) · træning
 
Molly Mølgaard
Trainee
Tlf.: +45 88 82 70 30 / +45 69 14 89 85
molly@nizeequipment.com / service@nizeequipment.com
www.nizeequipment.com

Servicesupport
 
ADMINISTRATION & MARKETING
Nina Jarlstad
Økonomi / Marketing
Tlf.: +45 88 82 70 30 / +45 69 14 89 93
nina@nizeequipment.com
www.nizeequipment.com

Bogholderi ·  Webshop
Anne Præstegaard
Marketing & Kommunikation
Tlf.: +45 88 82 70 30 / +45 69 14 89 95
anne@nizeequipment.com
www.nizeequipment.com

Marketing · Presse · Messer · Web 
Vil du modtage nyheder fra os?
Tilmeld dig her...
 
NIZE equipment ApS | Godthåbsvej 27, 8660 Skanderborg - Denmark | Tlf.: +45 8882 7030 | info@nizeequipment.com