Kontakt

  
 
 
 
 
Lars Nikolajsen
CEO - Adm. direktør
Tlf.: +45 88 82 70 30 / +45 69 14 89 90
lars@nizeequipment.com
www.nizeequipment.com



 
  

 
 
Rasmus Boss
Area sales manager Danmark, Norge, Finland
Tlf.: +45 88 82 70 30 / +45 69 14 89 81
rasmus@nizeequipment.com
www.nizeequipment.com


Salg af swissQprint, Direct Color Systems, Dimense, Cosign, Caldera
 
  
 
Lars Bomgren
Area Sales Manager Sverige
Tlf.: +46 (0)708-73 34 44
lasse@nizeequipment.com
www.nizeequipment.com


Salg af swissQprint, Direct Color Systems, Dimense, Cosign, Caldera
   
Anne Præstegaard
Marketing & Kommunikation
Tlf.: +45 88 82 70 30 / +45 69 14 89 95
anne@nizeequipment.com
www.nizeequipment.com
 
Grafisk design · Presse · Messer · Web · Sociale medier
 
 

 
Mette Meyer Thuesen
Kundeservice chef
Tlf.: +45 88 82 70 30 / +45 69 14 89 94
mette@nizeequipment.com / service@nizeequipment.com
www.nizeequipment.com

Service support · Administration
 
Lars Nielsen
Service Tekniker
Tlf.: +45 88 82 70 30 / +45 69 14 89 98
lan@nizeequipment.com / service@nizeequipment.com
www.nizeequipment.com

Installation · Teknisk support · Software (Amber og Caldera) · Undervisning · Optimering af printprocesser
 
Jesper Runge
Service Tekniker
Tlf.: +45 88 82 70 30 / +45 69 14 89 83
jesper@nizeequipment.com / service@nizeequipment.com
www.nizeequipment.com

Installation · Teknisk support · Software (Amber og Caldera) · Undervisning · Optimering af printprocesser
  
  Christian Schöpfer
Service Tekniker
Tlf.: +45 88 82 70 30 / +45 69 14 89 84
christian@nizeequipment.com / service@nizeequipment.com
www.nizeequipment.com

Installation · Teknisk support · Software (Amber og Caldera) · Undervisning · Optimering af printprocesser
  
 
Mads Falk Mikkelsen
Service Tekniker
Tlf.: +45 88 82 70 30 / +45 69 14 89 92
mads@nizeequipment.com /
Installation · Teknisk support · Software (Amber og Caldera) · Undervisning · Optimering af printprocesser
  
 
Carl Fagerström
Service Tekniker
Tlf.: +45 88 82 70 30 / +45 69 14 89 97
carl@nizeequipment.com /
Installation · Teknisk support · Software (Amber og Caldera) · Undervisning · Optimering af printprocesser
  
Stine Melin
Demo og application specialist
Tlf.: +45 88 82 70 30 / +45 69 14 89 91
stine@nizeequipment.com
www.nizeequipment.com

Samples · Caldera (RIP + workflow) · Træning
 
 

 
Nina Jarlstad
Administrations koordinator / Økonomi ansvarlig
Tlf.: +45 88 82 70 30 / +45 69 14 89 93
nina@nizeequipment.com
www.nizeequipment.com
 
Opfølgning på betalinger · kontoudtog · bogholderi
  
 
Katrine Lykke Nielsen
Elev - Administration og service
Tlf.: +45 88 82 70 30 / +45 69 14 89 87
katrine@nizeequipment.com
www.nizeequipment.com

Ordrehåndtering · fakturering · webshop · kundeservice
   
 
Michael Jensen
Elev - Administration og økonomi
Tlf.: +45 88 82 70 30 / +45 69 14 89 86
mje@nizeequipment.com
www.nizeequipment.com

Ordrehåndtering · fakturering · webshop · bogholderi
   
    

 
Philip Rohleder
Analytisk PA
philip@nizeequipment.com
www.nizeequipment.com

Analyse · projekter


 
Hovedkontor Danmark
NIZE equipment
Jernaldervej 33
8300 Odder
Danmark

Telefon: +45 88 82 70 30
Kontakt: Rasmus Boss

Salg Sverige
Telefon: +46 (0)708-73 34 44
Kontakt: Lars Bomgren


Salg Finland
Telefon: +45 69 14 89 81
Kontakt: Rasmus Boss


Salgsafdeling Norge
NIZE equipment / BizDoc
Rosenholm Campus,
Rosenholmveien 25
Trollåsen, 1414
Norway

Telefon: +47 95 77 10 00
Kontakt: Petter Langkaas

Telefon: +45 69 14 89 81
Kontakt: Rasmus Boss
NIZE equipment ApS | Jernaldervej 33, 8300 Odder - Denmark | Tlf.: +45 8882 7030 | info@nizeequipment.com