Kontakt

  
 
 
 
 
Lars Nikolajsen
CEO - Adm. direktør
Tlf.: +45 88 82 70 30 / +45 69 14 89 90
lars@nizeequipment.com
www.nizeequipment.com



 
  

 
 
Rasmus Boss
Area sales manager Danmark, Norge, Finland
Tlf.: +45 88 82 70 30 / +45 69 14 89 81
rasmus@nizeequipment.com
www.nizeequipment.com


Salg af swissQprint, Direct Color Systems, Dimense, Cosign, Caldera
 
  
 
Lars Bomgren
Area Sales Manager Sverige
Tlf.: +46 (0)708-73 34 44
lasse@nizeequipment.com
www.nizeequipment.com


Salg af swissQprint, Direct Color Systems, Dimense, Cosign, Caldera
   
Anne Præstegaard
Marketing & Kommunikation
Tlf.: +45 88 82 70 30 / +45 69 14 89 95
anne@nizeequipment.com
www.nizeequipment.com
 
· Grafisk design · Presse · Messer · Web · Sociale medier
 
 

 
Mette Meyer Thuesen
Kundeservice chef
Tlf.: +45 88 82 70 30 / +45 69 14 89 94
mette@nizeequipment.com / service@nizeequipment.com
www.nizeequipment.com

Service support · Administration
 
Lars Nielsen
Service Tekniker
Tlf.: +45 88 82 70 30 / +45 69 14 89 98
lan@nizeequipment.com / service@nizeequipment.com
www.nizeequipment.com

Installation · Teknisk support · Software (Amber og Caldera) · Undervisning · Optimering af printprocesser
 
Jesper Runge
Service Technician
Tlf.: +45 88 82 70 30 / +45 69 14 89 83
jesper@nizeequipment.com / service@nizeequipment.com
www.nizeequipment.com

Installation · Teknisk support · Software (Amber og Caldera) · Undervisning · Optimering af printprocesser
  
  Christian Schöpfer
Service Technician
Tlf.: +45 88 82 70 30 / +45 69 14 89 84
christian@nizeequipment.com / service@nizeequipment.com
www.nizeequipment.com

Installation · Teknisk support · Software (Amber og Caldera) · Undervisning · Optimering af printprocesser
  
 
Mads Falk Mikkelsen
Service Technician
Tlf.: +45 88 82 70 30 / +45 69 14 89 92
mads@nizeequipment.com /
Installation · Teknisk support · Software (Amber og Caldera) · Undervisning · Optimering af printprocesser
  
Stine Melin
Application specialist / Instructor
Tlf.: +45 88 82 70 30 / +45 69 14 89 91
stine@nizeequipment.com / service@nizeequipment.com
www.nizeequipment.com

Salgssupport · Servicesupport · Samples · Caldera (RIP + workflow) · Træning
 
 

 
Nina Jarlstad
Administrations koordinator / Økonomi ansvarlig
Tlf.: +45 88 82 70 30 / +45 69 14 89 93
nina@nizeequipment.com
www.nizeequipment.com
· Opfølgning på betalinger · kontoudtog · bogholderi
  
 
Molly Mølgaard
Administration assistant
Tlf.: +45 88 82 70 30 / +45 69 14 89 85
molly@nizeequipment.com / service@nizeequipment.com
www.nizeequipment.com

· Ordrehåndtering · fakturering · webshop
   
 
Michael Jensen
Elev - Administration og økonomi
Tlf.: +45 88 82 70 30 / +45 69 14 89 86
mje@nizeequipment.com
www.nizeequipment.com

· Ordrehåndtering · fakturering · webshop · bogholderi
   
    
 
 


 
Hovedkontor Danmark
NIZE equipment
Godthåbsvej 27
8660 Skanderborg
Danmark

Telefon: +45 88 82 70 30
Kontakt: Rasmus Boss

Salgsafdeling / Showroom Sverige
NIZE equipment
Sporthallsvägen 4
262 34 Höganäs
Sverige

Telefon: +46 (0)708-73 34 44
Kontakt: Lars Bomgren


Salgsafdeling Finland
NIZE equipment / KTA-Corporation Ltd.
Kutojantie 5
02630 Espoo
Finland

Telefon: +358 45 85 74 660
Kontakt: Jarmo Rissanen

Telefon: +45 69 14 89 81
Kontakt: Rasmus Boss


Salgsafdeling Norge
NIZE equipment / BizDoc
Rosenholm Campus,
Rosenholmveien 25
Trollåsen, 1414
Norway

Telefon: +47 95 77 10 00
Kontakt: Petter Langkaas

Telefon: +45 69 14 89 81
Kontakt: Rasmus Boss
NIZE equipment ApS | Godthåbsvej 27, 8660 Skanderborg - Denmark | Tlf.: +45 8882 7030 | info@nizeequipment.com