Kontakt

 
 
 
Lars Nikolajsen
Adm. direktør
Tlf. +45 88 82 70 30 / +45 69 14 89 90
 
 
 

 
Lars Nielsen
Salgschef Danmark / Instruktør
Tlf. +45 88 82 70 30 / +45 69 14 89 98
lan@nizeequipment.com
www.nizeequipment.com

Salg af Mutoh, Dimense, Direct Color Systems, Rollover, Neschen, Caldera · Undervisning
 
 
 
Rasmus Boss
Salgschef Danmark, Norge, Finland
Tlf. +45 88 82 70 30 / +45 69 14 89 81
rasmus@nizeequipment.com
www.nizeequipment.com

Salg af swissQprint, Direct Color Systems, bullmer, Cosign, Caldera
 
 
 
Lars Bomgren
Salgschef Sverige
Tlf. +46 (0)708-73 34 44
lasse@nizeequipment.com
www.nizeequipment.com

Salg af swissQprint, Dimense, Direct Color Systems, bullmer, Cosign, Caldera
 
 
 
 
 

Mette Meyer Thuesen
Kundeservicechef
Tlf. +45 88 82 70 30 / +45 69 14 89 94
mette@nizeequipment.com / service@nizeequipment.com
www.nizeequipment.com

Servicesupport · Administration
 
 
Michael Schuster Overgaard
Service tekniker
Tlf. +45 88 82 70 30 / +45 69 14 89 97
michael@nizeequipment.com / service@nizeequipment.com
www.nizeequipment.com

Installation · Teknisk support · Software (Amber og Caldera) · Undervisning · Optimering af printprocesser
 
 
 Jesper Runge
Service tekniker
Tlf. +45 88 82 70 30 / +45 69 14 89 83
jesper@nizeequipment.com / service@nizeequipment.com
www.nizeequipment.com

Installation · Teknisk support · Software (Amber og Caldera) · Undervisning · Optimering af printprocesser
 
 
 
 Christian Schöpfer
Service tekniker
Tlf. +45 88 82 70 30 / +45 69 14 89 84
christian@nizeequipment.com / service@nizeequipment.com
www.nizeequipment.com

Installation · Teknisk support · Software (Amber og Caldera) · Undervisning · Optimering af printprocesser
 
 
Stine Melin
Grafisk Designer / Instruktør
Tlf.: +45 88 82 70 30 / +45 69 14 89 91
stine@nizeequipment.com / service@nizeequipment.com
www.nizeequipment.com

Salgssupport · Servicesupport · Samples · Caldera (RIP + workflow) · Træning
Molly Mølgaard
Handelselev
Tlf.: +45 88 82 70 30 / +45 69 14 89 85
molly@nizeequipment.com / service@nizeequipment.com
www.nizeequipment.com

Servicesupport · Administration · Webshop
 

Nina Jarlstad
Økonomi
Tlf.: +45 88 82 70 30 / +45 69 14 89 93
nina@nizeequipment.com
www.nizeequipment.com
Anne Præstegaard
Marketing & Kommunikation
Tlf.: +45 88 82 70 30 / +45 69 14 89 95
anne@nizeequipment.com
www.nizeequipment.com
Hovedkontor Danmark
NIZE equipment
Godthåbsvej 27
8660 Skanderborg
Danmark

Telefon: +45 88 82 70 30
Kontakt: Rasmus Boss

Salgsafdeling / Showroom Sverige
NIZE equipment
Sporthallsvägen 4
262 34 Höganäs
Sverige

Telefon: +46 (0)708-73 34 44
Kontakt: Lars Bomgren


Salgsafdeling Finland
NIZE equipment / KTA-Corporation Ltd.
Kutojantie 5
02630 Espoo
Finland

Telefon: +358 45 85 74 660
Kontakt: Jarmo Rissanen

Telefon: +45 69 14 89 81
Kontakt: Rasmus Boss


Salgsafdeling Norge
NIZE equipment / BizDoc
Rosenholm Campus,
Rosenholmveien 25
Trollåsen, 1414
Norway

Phone: +47 95 77 10 00
Contact: Petter Langkaas

Telefon: +45 69 14 89 81
Kontakt: Rasmus Boss
NIZE equipment ApS | Godthåbsvej 27, 8660 Skanderborg - Denmark | Tlf.: +45 8882 7030 | info@nizeequipment.com